Rekrutacja na rok 2023/24

25 lipca, 2023
 • Dołącz do nas i rozwijaj swoją pasję do języków azjatyckich!

  Rekrutacja w Mandarynce trwa cały rok, jednak to na jesień zapisy nabierają wyjątkowego tempa. Zobacz jak łatwo jest do nas dołączyć i rozwijać swoją pasję do języków azjatyckich!
 • Zapisy krok po kroku

  • 1. Wypełniasz formularz
   To najszybszy sposób zapisu. Podaj nam swoje dane kontaktowe, zaakceptuj regulamin i gotowe!
  • 2. Mail z potwierdzeniem zapisu

   Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz informację potwierdzającą zapis do grupy. Twoje miejsce zostało zarezerwowane! Teraz możesz się zalogować w panelu klienta Mandarynki i mieć dostęp do wszystkich jego funkcji!

  • 3. Dokonaj płatności

   Możesz to zrobić w panelu klienta lub poprzez link, który otrzymasz na maila. Opłać kurs na 7 dni przed jego rozpoczęciem, żeby potwierdzić chęć uczestnictwa, w przeciwnym razie na Twoje miejsce mogą wskoczyć osoby z listy rezerwowej.

  • 4. Zapraszamy na zajęcia

   Przed pierwszymi zajęciami wyślemy jeszcze maila przypominającego o dacie rozpoczęcia, adresie, szczegółach dojazdu itp. Potem wystarczy być i chłonąć wiedzę 🙂

 • FAQ - najczęściej zadawane pytania

  Jak mogę się zapisać?

  Najszybciej i najłatwiej zrobisz to korzystając z formularza zapisów. Wybierz język, kurs i podaj swoje dane kontaktowe. W polu „Uwagi” możesz dopisać dodatkowe informacje. Np. czy wcześniej miałęś/aś kontakt z językiem, albo na czym Ci najbardziej zależy. W ciągu 1-2 dni na maila przyjdzie potwierdzenie zapisu. I już 🙂 Twoje miejsce w wybranej grupie będzie na Ciebie czekało. Jeśli będziemy mieć dodatkowe pytania, skontaktujemy się mailowo.

  Jak się umówić na zajęcia indywidualne?

  Najlepiej skontaktować się z nami mailowo (biuro@mandarynka.edu.pl) lub telefonicznie (502213686). Poprosimy o informacje takie jak: wybór języka, poziom, możliwe terminy, oczekiwania względem zajęć, preferowana intensywność nauki, wiek i ilość uczestników. Na tej podstawie zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i wspólnie ustalimy szczegóły zajęć.

  Ile kosztują zajęcia?

  Zajęcia indywidualne kosztują od 70zł/30min do 190zł/90min. Ceny kursów grupowych to zwykle od 120zł do 320zł za miesiąc zależnie od długości zajęć. Najlepiej wejść w zakładkę „cennik” mandarynka.edu.pl/cennik/ Znajdziesz tam dokładny opis tego ile i za co płacisz.

  Jak wyglądają płatności?

  Elastycznie 😉 System co miesiąc naliczy opłaty za zaplanowane zajęcia. Otrzymasz też maila z przypomnieniem o płatności. Możesz także wybrać płatność z góry za dłuższy okres lub rozliczać się zleceniem przelewu płacąc co miesiąc stałą kwotę.

  W jaki sposób mogę dokonać płatności?

  Przyjmujemy płatności online – możesz skorzystać z linku wysłanego mailowo lub zapłacić poprzez Twój panel klienta w Mandarynce (korzystamy z płatności T-pay). Możesz też wysłać tradycyjny przelew. Wszystkie dane do przelewu znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Nie przyjmujemy płatności gotówką na miejscu, w szkole wolimy skupić się na nauce 😉

  Co, jeśli zajęcia zostaną odwołane?

  Oczywiście nie płacisz za zajęcia, które się nie odbyły. Jeśli uczysz się indywidualnie, możesz samodzielnie odwołać zajęcia na min 20h przed ich godziną rozpoczęcia – wtedy opłata nie nalicza się. Jeśli uczysz się grupowo jest bardzo mało prawdopodobne, że zajęcia zostaną odwołane – dzieje się tak tylko w bardzo wyjątkowych przypadkach i wtedy kwota za te zajęcia nie jest naliczana.

  A co z nieobecnościami?

  Na zajęciach grupowych i warsztatach nieobecności nie wpływają na cenę kursu. Możesz jednak kilka razy w roku zgłosić, że Cię nie będzie i otrzymać impuls do odrobienia zajęć. Aby go wykorzystać zapisz się na wybrane zajęcia w innej grupie lub warsztaty kulturowe -np. kaligrafię, origami lub spotkania kulinarne. Jeśli uczysz się indywidualnie możesz odwołać zajęcia z wyprzedzeniem min. 20h – zajęcia się nie odbędą, a opłata zostanie anulowana.

  Z jakich materiałów będę korzystać?

  W Mandarynce korzystamy z podręczników, a także materiałów multimedialnych oraz autorskich przygotowanych przez naszych lektorów. Często wybieramy je już po poznaniu grupy, żeby jak najlepiej dopasować program do Waszych oczekiwań (dotyczy to szczególnie grup na wyższych poziomach, grup egzaminacyjnych oraz dziecięcych). Podręczniki należy zakupić dodatkowo, zwykle zamawiamy je bezpośrednio z hurtowni, dzięki temu są dostępne dla naszych uczniów po niższej cenie.

  Kiedy są prowadzone zajęcia?

  Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:30 oraz w sobotę od 9:00 – 14:00. Godziny popołudniowe są zarezerwowane na zajęcia grupowe, wcześniej zwykle prowadzimy zajęcia indywidualne. Oczywiście dostępność poszczególnych lektorów jest różna, ponieważ prowadzimy też sporo zajęć poza szkołą. Najlepiej sprawdzać godziny konkretnych kursów lub kontaktować się z nami bezpośrednio. Chętnie odpowiemy na pytania 🙂

  W jakim języku są prowadzone zajęcia?

  Wszyscy nasi lektorzy znają język polski w stopniu min. komunikatywnym, ale wielu z nich swobodniej się czuje prowadząc zajęcia po angielsku i często ten język wybierają jako „roboczy”. W praktyce na zajęciach jest używany ten język, który jest najlepiej zrozumiały przez większość osób. Często też informacja o języku jest podana przy poszczególnych kursach. Oczywiście w miarę postępów w nauce będziecie słyszeć coraz więcej wybranego języka azjatyckiego. 😀

 • Formularz zapisów

Lato 2023 w MandarynceDrzwi Otwarte w Mandarynce (6 września 2023)