Nasza szkoła

Profesjonalna szkoła języków azjatyckich
 • Przyjazne miejsce dla każdego z nami języki azjatyckie to czysta przyjemność.

  Zapraszamy na zajęcia prowadzone przez doświadczonych lektorów z Polski, Chin, Japonii i Korei.

  W Mandarynce każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych, na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w trybie grupowym jak i indywidualnym. Nasze kursy posiadają akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty.

  Nasze kursy
 • Poznaj naszą kadrę

  • Katarzyna Wojtkowiak
   Właścicielka szkoły / metodyk / lektorka j. chińskiego

   Wulkan pomysłów i siła napędowa Mandarynki – organizuje, układa grafiki, rozlicza, dba o przepływ informacji. To ją słyszycie w słuchawce, kiedy do nas dzwonicie. Kiedyś uczyła j. chińskiego, obecnie szkoli lektorów, dba o jakość nauczania i Waszą satysfakcję z zajęć.

  • Yuki Sueoka
   Lektorka j. japońskiego

   Pochodzi z Yamagachi i jest prawdopodobnie najbardziej wymagającą lektorką w Mandarynce. Za systematyczną naukę odwdzięcza się bezgranicznym zaangażowaniem w zajęcia i wyjątkowo skutecznymi metodami nauczania. Świetnie mówi po polsku, wspaniale dogaduje się z dziećmi, a po lekcjach lubi wyskoczyć do lasu na grzyby.

  • Marianna Drygas
   Lektorka j. japońskiego

   Lektorka z powołania i artystyczna dusza Mandarynki. Urzeka uczniów zaangażowaniem, metodami nauczania i pozytywną energią na zajęciach. Uczy j. japońskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. W czasie wolnym fanka mangi, origami, muzyki folk i rękodzieła.

  • Jun'Ichi Irie
   Lektor j. japońskiego

   Dorastał w japońskiej prowincji Gifu, studiował w USA, fan polskich gier video i barów mlecznych. Zafascynowany kulturą Słowian, na stałe zamieszkał w Polsce. W Japonii najbardziej kocha przyrodę i stare tradycje, podczas zajęć tryska energią i entuzjazmem. Mógłby godzinami opowiadać o pięknie języka i kultury.

  • Dominika Jang
   Lektorka j. koreańskiego/tłumaczka

   Sopocianka, która koreanistykę skończyła w Poznaniu (UAM), na stypendium wyjechała do Seulu (HUFS), w koreańskiej korporacji pracowała z Mławie, a obecnie mieszka w Korei w Gapyeong (okolice Seulu). W Mandarynce prowadzi zajęcia online. Kocha książki w każdych ilościach, zawodowo tłumaczy literaturę z j. koreańskiego na polski. Poza językiem, jej pasją jest kuchnia (koreańska oczywiście!) – gotowanie, a jeszcze lepiej konsumpcja 😉

    

    

  • Kim Eunjung
   Lektorka j. koreańskiego

   Urodzona w Korei Południowej, doświadczenie zbierała w Londynie, by ostatecznie osiąść w Polsce. Serdeczna, otwarta, pełna entuzjazmu. Może godzinami opowiadać o kulturze Korei, zna też wszystkie gwiazdy K-popu. Zajęcia z nią to czysta przyjemność oraz najkrótsza droga do szybkich postępów w nauce 🙂

  • Zhou Lin
   Lektorka j. chińskiego/ tłumaczka

   Spokojna, wyważona i systematyczna, ukochana lektorka wszystkich dzieci. Niezawodna podczas przygotowań do egzaminów HSK, w grupach zaawansowanych i młodzieżowych. O skomplikowanych tematach umie opowiedzieć łatwym językiem, a uczniowie cenią ją za świetne metody nauczania, motywację do nauki i szybkie postępy.

  • Li Huan
   Lektor j. chińskiego

   Jeden z najbardziej doświadczonych lektorów w Mandarynce, pochodzi z Dalian, a swoich uczniów urzeka energią, entuzjazmem i chęcią do dzielenia się wiedzą o współczesnych Chinach. Uczy na wyższych poziomach, szczególnie lubiany przez uczniów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Pasjonat kaligrafii i dobrej kuchni chińskiej.

  • Daria Stefańska
   lektorka j. chińskiego

   Fanka Bubble Tea i spacerów po Taipei. Do Polski wróciła po 10 latach spędzonych na Tajwanie, gdzie na NTNU ukończyła studia z zakresu nauczania j. chińskiego. Jako jedyna w Mandarynce płynnie czyta znaki tradycyjne 😉

 • BLOG

  Sprawdź, co u nas słychać

  Śledź nas w social mediach i bądź na bieżąco