Język koreański

 • Nauka języka koreańskiego w Mandarynce

 • Język koreański szturmem zdobywa serca Mandarynkowiczów. Nic dziwnego, to język, który otwiera drzwi do niezwykłego świata. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem k-popu, k-dramy, czy fascynuje Cię kultura Dalekiego Wschodu, nauka języka koreańskiego umożliwia Ci lepsze zrozumienie tego dynamicznego kraju. Tego języka uczymy zaledwie od 5 lat, a nasi koreaniści już zdołali zagarnąć sobie pokaźną część mandarynkowego grafiku 😉
  Uczymy w grupach i indywidualnie. Zapraszamy do Sopotu na zajęcia stacjonarne z Yeoni – Koreanką, która coraz lepiej mówi po polsku. Możesz też połączyć się online z Dominiką, która dla odmiany mieszka w Korei. Zapraszamy do Mandarynki na naukę z doświadczonymi lektorkami, w grupie z fantastycznymi ludźmi!
 • Lektorki języka koreańskiego

  Doświadczona kadra to nasz największy skarb! Poznaj nasze lektorki języka koreańskiego!

  • Dominika Jang
   Lektorka j. koreańskiego/tłumaczka

   Sopocianka, która koreanistykę skończyła w Poznaniu (UAM), na stypendium wyjechała do Seulu (HUFS), w koreańskiej korporacji pracowała z Mławie, a obecnie mieszka w Korei w Gapyeong (okolice Seulu). W Mandarynce prowadzi zajęcia online. Kocha książki w każdych ilościach, zawodowo tłumaczy literaturę z j. koreańskiego na polski. Poza językiem, jej pasją jest kuchnia (koreańska oczywiście!) – gotowanie, a jeszcze lepiej konsumpcja 😉

    

    

  • Kim Eunjung
   Lektorka j. koreańskiego

   Urodzona w Korei Południowej, doświadczenie zbierała w Londynie, by ostatecznie osiąść w Polsce. Serdeczna, otwarta, pełna entuzjazmu. Może godzinami opowiadać o kulturze Korei, zna też wszystkie gwiazdy K-popu. Zajęcia z nią to czysta przyjemność oraz najkrótsza droga do szybkich postępów w nauce 🙂

 • Jak uczymy?

  Zapraszamy na naukę języka koreańskiego w grupach lub indywidualnie
  • Grupy dla młodzieży i dorosłych

   Wszystkich fascynatów kultury i języka Korei zapraszamy do grup 8-osobowych podzielonych wiekowo (młodsza młodzież, starsza młodzież i dorośli). Zajęcia są prowadzone raz w tygodniu i trwają od 60 do 90 minut. Prowadzimy grupy na wszystkich poziomach zaawansowania. Większość grup korzysta z podręcznika oraz materiałów autorskich, a także nagrań video, prezentacji, odsłuchów itp.

  • Lekcje indywidualne

   Jeśli wolisz indywidualne podejście, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Sam(a) ustalasz z lektorem kiedy, czego i w jakim tempie chcesz się uczyć. Zajęcia można odwoływać i przekładać. Elastyczność to słowo klucz. W ramach zajęć indywidualnym możemy Cię przygotować do egzaminu TOPIK lub poszerzyć słownictwo biznesowe. Jeśli chcesz rozpocząć naukę indywidualną, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

  • Zajęcia online

   Zarówno zajęcia grupowe dla młodzieży i dorosłych, jak i zajęcia indywidualne prowadzimy także w formie online. Kursanci zwykle pracują z podręcznikiem oraz otrzymują materiały dodatkowe w formie cyfrowej. To fajny sposób na naukę, jeśli dojazd do Sopotu byłby zbyt uciążliwy.

  • Zajęcia dla dzieci

   Wszystkie dzieci zapraszamy na zajęcia indywidualne. Pracujemy też nad otworzeniem grup dziecięcych. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło naukę języka koreańskiego, prosimy o kontakt.

 • Zapraszamy do zapisów online