Język japoński

 • Nauka języka japońskiego w Mandrynce

 • Odkrywanie piękna języka i kultury Japonii to podróż w głąb fascynującej historii, sztuki i innowacyjnej technologii. Język japoński jest z nami prawie od samego początku istnienia Mandarynki. W tym czasie mieliśmy zaszczyt uczyć dziesiątki osób szczerze zafascynowanych kulturą tego kraju. Nasze niezastąpione lektorki uczą także na uczelniach wyższych oraz w szkołach prywatnych -wszędzie tam, gdzie język japoński jest sposobem na podwyższenie własnych kompetencji i poszerzenie horyzontów.
  W Mandarynce oprócz klasycznych kursów językowych oferujemy także przygotowanie do egzaminów państwowych z języka japońskiego JLPT, warsztaty, wykłady i spotkania kulturowe, oraz niepowtarzalną okazję nauki wśród osób zafascynowanych Krajem Kwitnącej Wiśni i jego kulturą.
 • Lektorki języka japońskiego

  Doświadczona kadra to nasz największy skarb! Poznaj nasze lektorki języka japońskiego!

  • Yuki Sueoka
   Lektorka j. japońskiego

   Pochodzi z Yamagachi i jest prawdopodobnie najbardziej wymagającą lektorką w Mandarynce. Za systematyczną naukę odwdzięcza się bezgranicznym zaangażowaniem w zajęcia i wyjątkowo skutecznymi metodami nauczania. Świetnie mówi po polsku, wspaniale dogaduje się z dziećmi, a po lekcjach lubi wyskoczyć do lasu na grzyby.

  • Marianna Drygas
   Lektorka j. japońskiego

   Lektorka z powołania i artystyczna dusza Mandarynki. Urzeka uczniów zaangażowaniem, metodami nauczania i pozytywną energią na zajęciach. Uczy j. japońskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. W czasie wolnym fanka mangi, origami, muzyki folk i rękodzieła.

  • Jun'Ichi Irie
   Lektor j. japońskiego

   Dorastał w japońskiej prowincji Gifu, studiował w USA, fan polskich gier video i barów mlecznych. Zafascynowany kulturą Słowian, na stałe zamieszkał w Polsce. W Japonii najbardziej kocha przyrodę i stare tradycje, podczas zajęć tryska energią i entuzjazmem. Mógłby godzinami opowiadać o pięknie języka i kultury.

 • Jak uczymy?

  Zapraszamy na naukę językajapońskiego w grupach lub indywidualnie
  • Grupy dla młodzieży i dorosłych

   Dzieci od 10 lat, młodzież i dorosłych zapraszamy do grup 8-osobowych podzielonych wiekowo (młodsza młodzież, starsza młodzież, dorośli). Zajęcia są prowadzone raz w tygodniu i trwają od 60 do 90 minut. Na lekcjach wykorzystujemy podręczniki oraz materiały autorskie, a także nagrania video, prezentacje, odsłuchy itp. Nie zabraknie też materiałów dodatkowych do pracy w domu oraz elementów kulturowych.

  • Lekcje indywidualne

   Jeśli wolisz indywidualne podejście, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Sam(a) ustalasz z lektorem kiedy, czego i w jakim tempie chcesz się uczyć. Zajęcia można odwoływać i przekładać. Elastyczność to słowo klucz. Dzieci od 6 lat zapraszamy na zajęcia z Yuki w soboty. Jeśli chcesz rozpocząć naukę indywidualną, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

  • Zajęcia online

   Zarówno zajęcia grupowe dla młodzieży i dorosłych, jak i zajęcia indywidualne prowadzimy także w formie online. Kursanci zwykle pracują z podręcznikiem oraz otrzymują materiały dodatkowe w formie cyfrowej. To fajny sposób na naukę, jeśli dojazd do Sopotu byłby zbyt uciążliwy.

 • Zapraszamy do zapisów online