Zajęcia indywidualne

 • Jak to działa?

 • Indywidualna praca z lektorem

  To świetny wybór dla tych, którzy cenią indywidualne podejście do ucznia i elastyczne godziny zajęć, mają niestandardowe wymagania lub po prostu dużo wyjeżdżają i nie chcą tracić zajęć grupowych.
  Co zyskujesz
  • Indywidualne podejście
  • Program zajęć dostosowany do Twoich wymagań
  • Optymalne tempo wprowadzania materiału
  • Elastyczne godziny zajęć
  • Możliwość bezpłatnego odwoływania zajęć
 • Często zadawane pytania
  Jak mogę zapisać się na zajęcia indywidualne?

  Skontaktuj się z nami i powiedz nam, którego języka i na jakim poziomie chcesz się uczyć, a także na czym Ci szczególnie zależy (np. gramatyka, konwersacje, pismo etc.). Pozwoli to nam zaproponować najlepszego lektora dla Ciebie. Wspólnie ustalimy godziny zajęć i tryb nauki, a także umówimy pierwsze zajęcia. Umowę i regulamin możesz podpisać bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć, wtedy też możemy się rozliczyć.

  Kiedy mogę umówić się na zajęcia?

  Zajęcia indywidualne prowadzimy w tygodniu od 8:30 do 18:15 oraz w soboty od 8:30 do 15:00. Pamiętaj jednak, że różni lektorzy pracują w różnych godzinach, a zajęcia indywidualne są często przekładane i odwoływane, więc dostępność lektorów i sal zmienia się bardzo dynamicznie. O wolne terminy najlepiej dowiadywać się telefonicznie. Jeśli zdecydujesz się na stały termin zajęć (i będzie on wolny), możemy go dla Ciebie zarezerwować na cały semestr.

  Jak mogę bezpłatnie odwołać zajęcia?

  Każde zajęcia indywidualne można odwołać nie ponosząc dodatkowych kosztów. Należy nas poinformować telefonicznie lub SMS o chęci odwołania zajęć najpóźniej do godziny 18:00 dnia roboczego poprzedzającego zajęcia. Odwołane zajęcia można odrobić w innym terminie.

  Czy mogę dowolnie zmieniać godziny zajęć indywidualnych?

  Tak, jeśli uczysz się płacąc z lekcji na lekcję lub kupujesz zajęcia w pakietach po 10h. Jedynie w przypadku promocji „Dla naprawdę chodzących” konieczne jest ustalenie stałej godziny zajęć.

  W jaki sposób mogę opłacić zajęcia?

  W Mandarynce mamy trzy sposoby opłacania zajęć indywidualnych: płatność za pojedyncze godziny (z lekcji na lekcję), płatność za pakiety (cena spada, jeśli wykupisz więcej zajęć), płatność w ramach promocji „Dla naprawdę chodzących”. O szczegóły możesz zapytać w biurze szkoły – zapraszamy do kontaktu.
  Przyjmyjemy płatności: gotówką, kartą i przelewem.

  Jak działa promocja "Dla naprawdę chodzących"?

  Jest to promocja skierowana do osób, które zdecydowały się na indywidualną, regularną naukę. Żeby z niej skorzystać, należy ustalić ze szkołą stały, niezmienny termin lub terminy zajęć. Na tej podstawie zostanie obliczona miesięczna stała opłata za naukę, płatna do 10-go każdego miesiąca. Należy dobrze przemyśleć chęć uczestnictwa w promocji, ponieważ odwołane zajęcia trzeba odrobić w ciągu 30 dni w dodatkowym terminie. W innym przypadku przepadają. Promocja „Dla naprawdę chodzących” jest bardzo korzystnym wyborem dla tych, którzy są zdecydowani na regularne uczęszczanie na zajęcia.

  Skąd będę wiedzieć, kiedy są zaplanowane moje zajęcia?

  Wszyscy nasi kursanci mają stały wgląd do grafiku swoich zajęć poprzez łatwy i wygodny w użyciu dziennik elektroniczny. Możesz szybko w nim sprawdzić co działo się na poprzednich zajęciach, a także które zajęcia zostały odwołane (na Twoja prośbę lub np. ze względu na święto) i oczywiście kiedy przypada termin kolejnych umówionych zajęć.

  Co oznaczają poszczególne statusy zajęć w dzienniku elektronicznym?

  W dzienniku elektronicznym najczęściej spotkasz się z następującymi statusami zajęć:
  „Zajęcia oczekują na potwierdzenie” – oznacza, że zajęcia nie odbędą się, jeśli nie zostaną potwierdzone najpóźniej dnia poprzedzającego. Za zajęcia o tym statusie nie zostanie naliczona opłata.
  „Zajęcia odwołane na czas” – oznacza, że zajęcia zostały prawidłowo odwołane i nie zostanie za nie naliczona opłata.
  „Zajęcia odwołane w dniu zajęć” – to sytuacja, gdy kursant nie przyszedł na zajęcia lub poinformował nas o nieobecności na ostatnia chwilę. Za te zajęcia zostanie naliczona opłata.
  „Zajęcia zakwalifikowane do odrobienia w ramach promocji” – oznacza, że zajęcia są w trakcie 30-dniowego okresu, gdy można je bezpłatnie odrobić w ramach promocji „Dla naprawdę chodzących”.

  Czy zawsze będę mieć zajęcia z tym samym lektorem?

  Nie, masz możliwość wyboru i zmiany lektora. Możesz też przychodzić na zajęcia do kilku lektorów na zmianę. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i dostępności wybranych przez Ciebie lektorów. W wyjątkowych przypadkach, gdy Twój lektor jest nieobecny, możemy Ci też zaproponować zastępstwo.

 • Zapytaj o lekcję próbną

  Sprawdź nasze ceny

  Sprawdź dostępne godziny