Oferty Specjalne

Bo fajnie jest dostać więcej za mniej!
 • Oferta specjalna - Zniżka za kontynuację

  Uczysz się w Mandarynce i chcesz zostać z nami na kolejny semestr? Cieszymy się, że z nami jesteś, mamy dla Ciebie zniżki na kursy grupowe 🙂
  • Co zyskujesz?
   Przedłużenie językowego kursu grupowego w Mandarynce w super cenie! Opłać naukę w kolejnym roku i zgarnij 5% zniżki – wystarczy podczas zapisów na kolejny rok wpisać kod, który otrzymasz mailowo. Uwaga! Nadal możesz skorzystać z innych promocji, a uzyskane rabaty połączą się – tak bardzo cieszymy się, że z nami jesteś 🙂
  • Dla kogo?

   Oferta jest skierowana do obecnych klientów Mandarynki, którzy chcą kontynuować naukę w grupie w kolejnym roku szkolnym.

  • Jak mogę skorzystać z oferty?

   To proste! Zapisz się na kontynuację kursu przez panel klienta w ActiveNow. W polu „kod rabatowy” wpisz hasło, które otrzymasz od nas mailowo (możesz też uzyskać je telefonicznie 😉 ). Zniżki naliczą się automatycznie bez względu na sposób płatności. Uwaga, oferta ograniczona czasowo – kod zadziała tylko do 10 września 2023 i tylko przy zapisach przez Twój panel klienta.

 • Jakie warunki muszę spełnić?

  – osoby kontynuujące naukę po wakacjach
  – zapis tylko przez panel klienta
  – zapis do dnia 10.09.2023
  – zniżka tylko na kursy grupowe
  – wymagana płatność w terminie
  – można łączyć z innymi ofertami specjalnymi

  Chcę skorzystać!

  Zapisz się na kurs przez Twoje konto klienta - kod zadziała tylko tam.

  Mam pytania

  Chcę porozmawiać lub poprosić o mój kod
 • Oferta specjalna - Więcej za mniej

  Wolisz opłacić więcej zajęć z góry i mieć spokojną głowę? Super! My też tak lubimy 😀
  • Co zyskujesz?

   Wpłać na swoje konto klienta 2000zł, a my dorzucimy zniżkę 100zł. To aż 2100zł do wykorzystania na kursy grupowe lub indywidualne, warsztaty i spotkania! Możesz też wpłacić 1000zł i zyskać dodatkowe 30zł. Co więcej, promocja łączy się z innymi ofertami specjalnymi – płacisz mniej i nie musisz myśleć rozliczeniach.

  • Dla kogo?

   Z tej oferty może skorzystać każdy: mały, duży, nowy lub stały klient. Wpłacone środki możesz wykorzystać na dowolną formę edukacji w Mandarynce. Jeśli płacisz za zajęcia kilku osób z rodziny – możesz rozliczyć się jednym przelewem i zyskać jeszcze więcej – sprawdź ofertę „Mandarynkowa rodzina”.

  • Jak mogę skorzystać z oferty?

   Nic prostszego! Wpłać kwotę 2000zł lub 1000zł przelewem na konto EDUkubator Sp z o.o., ING 36 1050 1764 1000 0090 8184 1299 w tytule przelewu podając imię i nazwisko osoby, której mamy przypisać środki. Zniżkę dostaniesz od razu, a środki automatycznie opłacą wszystkie zaplanowane zajęcia w bieżącym miesiącu. Pozostała kwota będzie w formie nadpłaty spokojnie czekała na wykorzystanie.
   Uwaga! Promocja zadziała tylko przy płatności z góry, w terminie. Nie możesz w ten sposób opłacić zaległości na koncie.

 • Jakie warunki muszę spełnić?

  – każdy, kto chce jednorazowo wpłacić większą kwotę i cieszyć się zniżką
  – płatność przelewem
  – min. wysokość wpłaty: 1000zł
  – brak zaległości na koncie
  – oferta ważna do 15.06.2024

  Chcę skorzystać!

  Świetnie! nic nie musisz robić, opłać zajęcia, a zniżkę naliczymy automatycznie.

  Mam pytania

  Chcę porozmawiać
 • Oferta specjalna - Mandarynkowa rodzina

  Jeśli języki azjatyckie to u Was pasja rodzinna, to dobrze trafiliście 🙂 Mamy dla Was sporo ułatwień - wspólne rozliczenia i dobre ceny!
  • Co zyskujemy?

   Rodzinne mega zniżki w promocji „Więcej za mniej” – za każdą dodatkową osobę w rodzinie dorzucimy Wam dodatkowe 100zł ekstra przy wpłacie 2000zł. Np. Jeśli uczycie się w trzy osoby, do przelewu na 2000zł dorzucamy zniżkę w wysokości 300zł – to daje aż 2300zł na opłacenie Waszych kursów językowych w Mandarynce.

  • Dla kogo?

   Oferta jest skierowana dla członków jednej rodziny uczących się w Mandarynce – np. rodziców i dzieci lub rodzeństwa. Jeśli nosicie to samo nazwisko i logujecie się jednym mailem, system połączy Was automatycznie, ale możemy to też zrobić ręcznie.

  • Jak mogę skorzystać z oferty?

   Po prostu powiedz nam o tym podczas zapisów. Potwierdzimy z Tobą listę osób w rodzinie oraz ustalimy kto będzie reprezentantem rodziny – do tej osoby będą przypisane rozliczenia. Zniżkę dopiszemy do Waszego konta podczas księgowania wpłaty.

 • Jakie warunki musimy spełnić?

  – osoby z jednej rodziny (I stopień pokrewieństwa)
  – uczęszczanie na kursy językowe w Mandrynce
  – nie dotyczy wspólnej nauki indywidualnej
  – płatność w terminie
  – jednorazowa wpłata min 2000zł
  – wspólne rozliczenia
  – oferta ważna do 15.06.2024

  Chcemy skorzystać!

  Zapisujemy się na wybrane kursy, potem łączymy konta w rodzinę 🙂

  Mam pytania

  Chcę porozmawiać