Kaligrafia chińska - warsztaty cykliczne (piątki, 18:30)

20 września, 2023
 • Kaligrafia w piątkowe wieczory

  Zapraszamy na inspirujące i wyciszające spotkania z kaligrafią chińską. Poznasz podstawy pisma chińskiego, nauczysz się trzymać pędzel do kaligrafii, przy odrobinie ćwiczeń stworzysz niepowtarzalne dzieło o głębokim znaczeniu.

  – Zajęcia prowadzone w centrum Sopotu
  – Koszt: 90zł/zajęcia (płatność miesięczna)
  – Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały
  – Prowadzący: Li Huan
  – Zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży od 16 lat.
  – Zajęcia są prowadzone w językach polskim i angielskim z elementami j. chińskiego
 • Więcej o warsztatach z kaligrafii chińskiej

  Nauka kaligrafii to ćwiczenie cierpliwości, spokoju i uważności połączone z nauką jednego z najtrudniejszych systemów pisma na świecie.
 • 🧘Zanurz się w fascynującym świecie chińskiej kaligrafii. Wyjątkowe warsztaty kaligrafii chińskiej w Mandarynce to nie tylko nauka pięknego pisania, ale także krok w kierunku głębokie zrozumienia chińskiej kultury i historii.
  🖌️ Odkryj Sztukę Chińskiego Piśmiennictwa: Naucz się pisać chińskie znaki i stwórz swoje własne niepowtarzalne dzieła. Kaligrafia to nie tylko forma wyrazu, to także medytacja i trening uważności i skupienia.

 • 🏆 Obserwuj jak z lekcji na lekcję rozwijają się twoje umiejętności i pogłębia rozumienie pisma chińskiego. Dołącz do nas, aby doświadczyć fascynującej sztuki chińskiej kaligrafii. Rozwijaj swoje umiejętności, odkrywaj kulturę i czerp inspirację ze sztuki pięknych znaków chińskich. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

 • 🌟 Zanurz się w chińskiej kulturze: Nasi doświadczeni lektorzy wprowadzą Cię w świat chińskiej kultury, dzieląc się historią i znaczeniem znaków pisma chińskiego. Poznasz tajniki użycia pędzli, tuszu i papieru. Nauczysz się prawidłowo trzymać pędzel, dobierać odpowiednią ilość tuszu, kreślić podstawowe kreski oraz komponować znak w przestrzeni.
  🌐 Spotkania odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania, znajomość języka chińskiego nie jest konieczna.

Drzwi Otwarte w Mandarynce (6 września 2023)Październik w Mandarynce – warsztaty, spotkania webinary