Egzaminy JLPT - zapisy ruszą 13 marca

13 lutego, 2023

Już wkrótce ruszą zapisy na lipcowy egzamin JLPT. Jest to egzamin państwowy potwierdzający znajomość j. japońskiego na jednym z pięciu poziomów zaawansowania: N5, N4, N3, N2, N1.

Data egzaminu: 2 lipca 2023 r.
Termin rejestracji: Od 13 marca do 28 marca 2023 r. 
Link: https://ssl.pjwstk.edu.pl/jlpt/index.php/page/index/1
Opłata: 200 zł 
Egzamin odbywa się stacjonarnie, w Warszawie.

Jeśli jesteście zainteresowani podejściem do egzaminu JLPT i macie dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu. Mandarynkowicze mogą kontaktować sie bezpośrednio z Yuki lub Marianną, które chętnie odpowiedzą na Wasze pytania, polecą materiały lub wprowadzą elementy egzaminu JLPT na zajęcia.

Istnieje też możliwość otwarcia od września grupy specjalnie pod kątem przygotowania do egzaminu na grudzień 2023 lub lipiec 2024. Zapisy są możliwe przez ActiveNow  typ zajęć: japoński (A0-A1), zajęcia: Grupa egzaminacyjna JLPT – rok szkolny 2023/24 (dla nowych klientów: www.mandarynka.edu.pl/zapisy ). Zapis nie wiąże się żadnymi opłatami, z osobami chętnymi będziemy kontaktować się po wakacjach w celu potwierdzenia zapisu.  

Wspieramy Was i dołożymy wszelkich starań, żebyście mogli na egzamin pójść na luzie i pewni swoich kompetencji językowych.  W razie pytań dotyczących przygotowania, zapraszamy do kontaktu z lektorem lub biurem szkoły. W kwestiach formalnych dotyczących egzaminu, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorem: jlpt@pjwstk.edu.pl.

Pozdrawiamy i trzymamy kciuki!

Witamy Rok Królika 2023!Wiosenne warsztaty – Sakura, Haiku i ozdabianie donic