Nasz zespół

Mandarynkę tworzą ludzie
  • Li Huan
   Lektor j. chińskiego

   Li Huan

   Lektor j. chińskiego

   Jeden z najbardziej doświadczonych lektorów w Mandarynce, pochodzi z Dalian, a swoich uczniów urzeka energią, entuzjazmem i chęcią do dzielenia się wiedzą o współczesnych Chinach. Uczy na wyższych poziomach, szczególnie lubiany przez uczniów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Pasjonat kaligrafii i dobrej kuchni chińskiej.

  • Yuki Sueoka
   Lektorka j. japońskiego

   Yuki Sueoka

   Lektorka j. japońskiego

   Pochodzi z Yamagachi i jest prawdopodobnie najbardziej wymagającą lektorką w Mandarynce. Za systematyczną naukę odwdzięcza się bezgranicznym zaangażowaniem w zajęcia i wyjątkowo skutecznymi metodami nauczania. Świetnie mówi po polsku, wspaniale dogaduje się z dziećmi, a po lekcjach lubi wyskoczyć do lasu na grzyby.

  • Marianna Drygas
   Lektorka j. japońskiego

   Marianna Drygas

   Lektorka j. japońskiego

   Lektorka z powołania i artystyczna dusza Mandarynki. Urzeka uczniów zaangażowaniem, metodami nauczania i pozytywną energią na zajęciach. Uczy j. japońskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. W czasie wolnym fanka mangi, origami, muzyki folk i rękodzieła.

  • Jun'Ichi Irie
   Lektor j. japońskiego

   Jun'Ichi Irie

   Lektor j. japońskiego

   Dorastał w japońskiej prowincji Gifu, studiował w USA, fan polskich gier video i barów mlecznych. Zafascynowany kulturą Słowian, na stałe zamieszkał w Polsce. W Japonii najbardziej kocha przyrodę i stare tradycje, podczas zajęć tryska energią i entuzjazmem. Mógłby godzinami opowiadać o pięknie języka i kultury.

  • Zhou Lin
   Lektorka j. chińskiego/ tłumaczka

   Zhou Lin

   Lektorka j. chińskiego/ tłumaczka

   Spokojna, wyważona i systematyczna, ukochana lektorka wszystkich dzieci. Niezawodna podczas przygotowań do egzaminów HSK, w grupach zaawansowanych i młodzieżowych. O skomplikowanych tematach umie opowiedzieć łatwym językiem, a uczniowie cenią ją za świetne metody nauczania, motywację do nauki i szybkie postępy.