Zapisy

 • Rekrutacja na rok akademicki 2017/18

  Rekrutację do grup rozpoczynamy 4 września 2017
 • Przydatne informacje:
  Stali klienci

  Jeśli uczyłeś się u nas w zeszłym roku, zostaniesz automatycznie zapisany na kontynuację kursu. Na początku września dostaniesz maila z potwierdzeniem zapisu oraz informacją o płatnościach. Nie ma potrzeby się z nami kontaktować, chyba, że chcesz zmienić grupę lub zrezygnować z zajęć.
  Zajęcia dla dorosłych ruszają 2 października, grupy dziecięce ruszają 25 września.

  Rodzice

  Jeśli chcesz zapisać dziecko na kurs w Mandarynce, prosimy o kontakt. Informacje podane w grafiku mogą nie być wystarczające, ponieważ łączymy dzieci w grupy zarówno na podstawie wieku jak i stopnia zaawansowania językowego. Chętnie pomożemy wybrać najlepszy tryb nauki dla Twojego dziecka oraz wyjaśnimy metody nauczania.
  Grupy dziecięce ruszają 25 września.

  Nowi kursanci

  Jeśli chcesz się zapisać na kurs w Mandarynce, prosimy o kontakt. Do grup na poziomie A0 (początkujących) zapraszamy wszystkich chętnych, o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli chcesz zapisać się do grupy na wyższym poziomie zaawansowania, zaprosimy cię na spotkanie w celu wyboru najlepszej grupy dla ciebie.
  Zajęcia dla dorosłych ruszają 2 października.

  Firmy i instytucje

  Zajęcia prowadzimy także w siedzibie firmy klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Wspólnie ustalimy zakres zajęć oraz optymalny grafik.

 • Sprawdź grafik zajęć na ten rok akademicki

 • Zacznij naukę już dziś

  to naprawdę proste!
 • Wybierz język

  Chiński czy japoński? A może oba języki?
  Skoro jesteś na tej stronie, to zapewne już wiesz. Jeśli nie – zadzwoń, pomożemy ci podjąć decyzję.

  Określ swój poziom

  Jeśli dopiero rozpoczynasz naukę twój poziom to A0 lub początkujący.
  W innym wypadku zapraszamy cię na bezpłatne spotkanie z lektorem, który oceni Twój poziom i pomoże wybrać właściwą grupę.

  Ustal tryb nauki

  Wolisz zajęcia regularne? A może masz zmienny grafik i zależy ci na elastycznych godzinach nauki? Chcesz się uczyć w grupie czy indywidualnie? Zastanów się i wybierz optymalny dla ciebie tryb nauki.

  Skontaktuj się z nami

  Nasze biuro jest czynne pn – pt w godzinach 12:00 – 18:00. Możesz przyjść osobiście, zadzwonić albo skontaktować się z nami mailowo. Udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!

 • Skontaktuj się z nami

  W wakacje biuro czynne od poniedziałku do czwartku, w godzinach 12:00 - 17:00.
  • Zadzwoń

   tel: 502 213 686

  • Napisz

   biuro@mandarynka.edu.pl

  • Przyjdź

   ul. Kościuszki 62, Sopot