Notice: Undefined variable: todo_styles in /home/users/naosc/public_html/wp-content/plugins/bwp-minify/includes/class-bwp-minify.php on line 3120

Zapisy

 • Rekrutacja na nowe kursy

  Możesz do nas dołączyć w dowolnym momencie roku!
 • Przydatne informacje:
  Stali klienci

  Jeśli uczyłeś się u nas w zeszłym roku, zostaniesz automatycznie zapisany na kontynuację kursu. Na początku września dostaniesz maila z potwierdzeniem zapisu oraz informacją o płatnościach. Nie ma potrzeby się z nami kontaktować, chyba, że chcesz zmienić grupę lub zrezygnować z zajęć.
  Zajęcia dla dorosłych ruszają zwykle w połowie września, mailowo poinformujemy o dokładnej dacie.

  Rodzice

  Jeśli chcesz zapisać dziecko na kurs w Mandarynce, prosimy o kontakt. Informacje podane w grafiku mogą nie być wystarczające, ponieważ łączymy dzieci w grupy zarówno na podstawie wieku jak i stopnia zaawansowania językowego. Chętnie pomożemy wybrać najlepszy tryb nauki dla Twojego dziecka oraz wyjaśnimy metody nauczania.
  Grupy dziecięce ruszają zwykle w połowie września.

  Nowi kursanci

  Jeśli chcesz się zapisać na kurs w Mandarynce, prosimy o kontakt. Do grup na poziomie A0 (początkujących) zapraszamy wszystkich chętnych, o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli chcesz zapisać się do grupy na wyższym poziomie zaawansowania, zaprosimy cię na spotkanie w celu wyboru najlepszej grupy dla ciebie.
  Zajęcia dla dorosłych ruszają zwykle w połowie września.

  Firmy i instytucje

  Zajęcia prowadzimy także w siedzibie firmy klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Wspólnie ustalimy zakres zajęć oraz optymalny grafik.

 • Sprawdź grafik zajęć na ten rok akademicki

 • Zacznij naukę już dziś

  to naprawdę proste!
 • Wybierz język

  Chiński? Japoński? A może koreański?
  Skoro jesteś na tej stronie, to zapewne już wiesz. Jeśli nie – zadzwoń, pomożemy ci podjąć decyzję.

  Określ swój poziom

  Jeśli dopiero rozpoczynasz naukę twój poziom to A0 lub początkujący.
  W innym wypadku zapraszamy cię na bezpłatne spotkanie z lektorem, który oceni Twój poziom i pomoże wybrać właściwą grupę.

  Ustal tryb nauki

  Wolisz zajęcia regularne? A może masz zmienny grafik i zależy ci na elastycznych godzinach nauki? Chcesz się uczyć w grupie czy indywidualnie? Zastanów się i wybierz optymalny dla ciebie tryb nauki.

  Skontaktuj się z nami

  Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Możesz również spotkać się z nami w szkole po uprzednim umówieniu spotkania. Udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!

 • Skontaktuj się z nami

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
  • Zadzwoń

   tel: 502 213 686

  • Napisz

   biuro@mandarynka.edu.pl

  • Przyjdź

   ul. Kościuszki 62, Sopot


Notice: Undefined variable: todo_styles in /home/users/naosc/public_html/wp-content/plugins/bwp-minify/includes/class-bwp-minify.php on line 3120