Praca w Mandarynce

  • Kierownik biura szkoły

    Poszukujemy naszej prawej ręki, osoby, która od września 2017 poprowadzi biuro szkoły
  • Zakres obowiązków

    • bieżąca obsługa klienta (telefon, mail, spotkania w biurze)
    • administracja biura na internetowej platformie LangLion
    • kontrolowanie płatności kursantów i kontrahentów
    • współorganizacja i realizacja projektów kulturowych szkoły
    • prowadzenie podstawowej dokumentacji finansowej
    • zaopatrzenie szkoły w niezbędne artykuły

    Dodatkowym atutem będą:

    • znajomość języka chińskiego lub japońskiego
    • zainteresowania związane z Chinami lub Japonią
    • wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem, sinologią lub japonistyką
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobry kontakt z dziećmi
  • Wymagania:

    • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
    • wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • obsługa komputera (pakiet Open Office, szczególnie Excel, Word)
    • łatwość w nauce obsługi nowego oprogramowania
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację

    Zapewniamy:

    • umowę-zlecenie lub etat, pracę 5 dni w tygodniu po około 6 h
    • stały kontakt z językiem chińskim, japońskim i angielskim
    • pracę z ciekawymi ludźmi (lektorzy z Polski, Chin i Japonii)
    • szkolenie przed rozpoczęciem pracy
    • możliwość poszerzenia zakresu obowiązków w zależności od kompetencji kandydata
  • CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy
    przesyłać na adres biuro@mandarynka.edu.pl, koniecznie z dopiskiem dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.