Plan zajęć

  • Grafik zajęć na rok akademicki 2019/20

    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    08.30
    Japoński
    Indywidualne
    08.30
    16.00
    Yuki
    08.45
    09.00
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    Chiński
    Indywidualne
    10.00
    16.00
    Lin
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    15.30
    Li Huan
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Li Huan
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Chiński
    Indywidualne
    13.30
    15.30
    Lin
    Chiński
    Indywidualne
    13.30
    14.45
    Zhou Lin
    13.45
    14.00
    Japoński
    Indywidualne
    14.00
    16.30
    Marianna
    14.15
    14.30
    14.45
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    14.55
    15.55
    Zhou Lin
    15.00
    15.15
    15.30
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    15.30
    16.30
    Li Huan
    15.45
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    15.45
    16.45
    Zhou Lin
    16.00
    Dziecięce
    Przedszkolaki, chiński - kontynuacja
    16.00
    16.35
    Zhou Lin

    Dziecięce
    Przedszkolaki, chiński NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.40
    17.10
    Zhou Lin
    Dziecięce
    Dzieci szkolne młodsze, chiński, NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.00
    16.45
    Klaudyna
    16.15
    16.30
    16.45
    Koreański
    Poziom A1, Planowana grupa - kontynuacja
    16.45
    18.15
    Chiński
    Poziom A0, NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.45
    18.15
    Li Huan
    Japoński
    Poziom A0+
    16.50
    18.20
    Marianna
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    16.50
    17.50
    Zhou Lin
    Japoński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Marianna
    Chiński
    Poziom A1+
    16.45
    18.15
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A0, NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.50
    18.20
    Klaudyna

    Dziecięce
    Dzieci szkolne starsze, chiński NOWA GRUPA, nabór trwa
    17.15
    18.15
    Klaudyna
    Koreański
    Poziom A0, NOWA GRUPA planowana, nabór trwa
    16.45
    18.15
    Japoński
    Poziom A0, NOWA GRUPA, młodzież, nabór trwa
    16.45
    18.15
    Marianna
    17.00
    17.15
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    17.15
    18.15
    Zhou Lin
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Chiński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Koreański
    Poziom A1, Planowana grupa - kontynuacja
    18.30
    20.00
    Japoński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Marianna
    Chiński
    Poziom B2
    18.30
    20.00
    Lin
    Japoński
    Poziom A0 NOWA GRUPA, nabór trwa
    18.30
    20.00
    Marianna
    Chiński
    Poziom B1
    18.30
    20.00
    Lin
    Chiński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A2+
    18.30
    20.00
    Klaudyna
    Japoński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Marianna
    Koreański
    Poziom AO, NOWA GRUPA planowana, nabór trwa
    18.30
    20.00
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    poniedziałek sala I

    poniedziałek sala II

    • Chiński
      12.00 - 15.30
    • Dziecięce
      15.30 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • 18.30 - 20.00

    wtorek sala I

    • Chiński
      13.30 - 15.30
    • Dziecięce
      15.45 - 16.45
    • Japoński
      16.50 - 18.20
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    wtorek sala II

    • Japoński
      14.00 - 16.30
    • Dziecięce
      16.50 - 17.50
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    środa sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    środa sala II

    • Chiński
      13.30 - 14.45
    • Dziecięce
      14.55 - 15.55
    • Dziecięce
      16.00 - 16.35
    • Dziecięce
      16.40 - 17.10
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    czwartek sala I

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    czwartek sala II

    • Chiński
      10.00 - 16.00
    • Dziecięce
      16.00 - 16.45
    • Chiński
      16.50 - 18.20
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    piątek sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • 16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    piątek sala II

    sobota

    • Japoński
      08.30 - 16.00
    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    10.00
    Chiński
    Indywidualne
    10.00
    16.00
    Lin
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    15.30
    Li Huan
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Li Huan
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    Chiński
    Indywidualne
    13.30
    15.30
    Lin
    Chiński
    Indywidualne
    13.30
    14.45
    Zhou Lin
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    Chiński
    Poziom A0, NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.45
    18.15
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A1+
    16.45
    18.15
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A0, NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.50
    18.20
    Klaudyna
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Chiński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Chiński
    Poziom B2
    18.30
    20.00
    Lin
    Chiński
    Poziom B1
    18.30
    20.00
    Lin
    Chiński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A2+
    18.30
    20.00
    Klaudyna
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    poniedziałek sala I

    • Chiński
      18.30 - 20.00

    poniedziałek sala II

    • Chiński
      12.00 - 15.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15

    wtorek sala I

    • Chiński
      13.30 - 15.30

    wtorek sala II

    • Chiński
      18.30 - 20.00

    środa sala II

    • Chiński
      13.30 - 14.45
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    czwartek sala I

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    czwartek sala II

    • Chiński
      10.00 - 16.00
    • Chiński
      16.50 - 18.20
    • Chiński
      18.30 - 20.00
    No event hours available!
    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    08.30
    Japoński
    Indywidualne
    08.30
    16.00
    Yuki
    08.45
    09.00
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    Japoński
    Indywidualne
    14.00
    16.30
    Marianna
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    Japoński
    Poziom A0+
    16.50
    18.20
    Marianna
    Japoński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Marianna
    Japoński
    Poziom A0, NOWA GRUPA, młodzież, nabór trwa
    16.45
    18.15
    Marianna
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Japoński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Marianna
    Japoński
    Poziom A0 NOWA GRUPA, nabór trwa
    18.30
    20.00
    Marianna
    Japoński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Marianna
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    wtorek sala I

    • Japoński
      16.50 - 18.20
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    wtorek sala II

    • Japoński
      14.00 - 16.30

    środa sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    piątek sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    piątek sala II

    • Japoński
      16.45 - 18.15

    sobota

    • Japoński
      08.30 - 16.00
    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    16.45
    Koreański
    Poziom A1, Planowana grupa - kontynuacja
    16.45
    18.15
    Koreański
    Poziom A0, NOWA GRUPA planowana, nabór trwa
    16.45
    18.15
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Koreański
    Poziom A1, Planowana grupa - kontynuacja
    18.30
    20.00
    Koreański
    Poziom AO, NOWA GRUPA planowana, nabór trwa
    18.30
    20.00
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    poniedziałek sala I

    poniedziałek sala II

    piątek sala I

    piątek sala II

    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    14.45
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    14.55
    15.55
    Zhou Lin
    15.00
    15.15
    15.30
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    15.30
    16.30
    Li Huan
    15.45
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    15.45
    16.45
    Zhou Lin
    16.00
    Dziecięce
    Przedszkolaki, chiński - kontynuacja
    16.00
    16.35
    Zhou Lin

    Dziecięce
    Przedszkolaki, chiński NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.40
    17.10
    Zhou Lin
    Dziecięce
    Dzieci szkolne młodsze, chiński, NOWA GRUPA, nabór trwa
    16.00
    16.45
    Klaudyna
    16.15
    16.30
    16.45
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    16.50
    17.50
    Zhou Lin
    17.00
    17.15
    Dziecięce
    Dzieci szkolne, chiński - kontynuacja
    17.15
    18.15
    Zhou Lin
    Dziecięce
    Dzieci szkolne starsze, chiński NOWA GRUPA, nabór trwa
    17.15
    18.15
    Klaudyna
    17.30
    17.45
    18.00

    poniedziałek sala II

    • Dziecięce
      15.30 - 16.30

    wtorek sala I

    • Dziecięce
      15.45 - 16.45

    wtorek sala II

    • Dziecięce
      16.50 - 17.50

    środa sala II

    • Dziecięce
      14.55 - 15.55
    • Dziecięce
      16.00 - 16.35
    • Dziecięce
      16.40 - 17.10
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15

    czwartek sala II

    • Dziecięce
      16.00 - 16.45
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15
    No event hours available!
    No events available!

    * Mandarynka zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w grafiku.

  • Jak się zapisać na zajęcia?