Plan zajęć

  • Grafik zajęć na rok akademicki 2016/17

    poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
    08.30
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    08.30
    12.00
    Yuki
    09.00
    09.30
    10.00
    Zajęcia indywidualne
    Chiński
    10.00
    16.30
    Zhang You

    Zajęcia indywidualne
    Chiński
    10.00
    18.15

    Dziecięce
    Dzieci, 8-9 lat, chiński A1
    16.50
    17.35
    Klaudyna/ Zhang You
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    10.00
    18.15
    Marianna

    Dziecięce
    Dzieci 5-6 lat, chiński A1
    16.00
    17.00
    Kasia/Zhang You
    10.30
    11.00
    11.30
    12.00
    Zajęcia indywidualne
    Chiński
    12.00
    16.45
    Zhou Lin / Zhang You

    Dziecięce
    Młodzież, chiński A2
    16.45
    18.15
    Zhou Lin
    Japoński
    Poziom A1+
    12.00
    14.00
    Yuki
    12.30
    13.00
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    13.00
    16.30
    Marianna
    13.30
    14.00
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    14.10
    16.00
    Yuki
    14.30
    15.00
    15.30
    16.00
    16.30
    Chiński
    Poziom A0
    16.45
    18.15
    Klaudyna/Li Huan

    Chiński HSK
    HSK 2 (A1)
    16.45
    18.15
    Klaudyna Bielińska

    Japoński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Marianna
    17.00
    17.30
    18.00
    18.30
    Chiński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Kasia/Zhang You
    Chiński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Klaudyna/Li Huan

    Japoński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Marianna
    Chiński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Kasia/Zhang You

    Chiński
    Poziom B2 Chiński biznesowy
    18.30
    20.00
    Zhou Lin

    Chiński HSK
    HSK 3 (A2/B1)
    18.30
    20.00
    Zhou Lin
    Chiński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Zhou Lin

    Chiński
    Poziom A0+
    18.30
    20.00
    Kasia/Li Huan
    Chiński HSK
    HSK 4 (B1/B2)
    18.30
    20.00
    Zhou Lin

    Japoński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Marianna
    19.00
    19.30

    poniedziałek

    • Zajęcia indywidualne
      12.00 - 16.45
    • Dziecięce
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    wtorek

    • Zajęcia indywidualne
      10.00 - 16.30
    • Zajęcia indywidualne
      10.00 - 18.15
    • Dziecięce
      16.50 - 17.35
    • Chiński
      18.30 - 20.00
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    środa

    • Zajęcia indywidualne
      10.00 - 18.15
    • Dziecięce
      16.00 - 17.00
    • Chiński
      18.30 - 20.00
    • Chiński
      18.30 - 20.00
    • Chiński HSK
      18.30 - 20.00

    czwartek

    • Chiński
      18.30 - 20.00
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    piątek

    • Zajęcia indywidualne
      13.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • Chiński HSK
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Chiński HSK
      18.30 - 20.00
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    sobota

    • Zajęcia indywidualne
      08.30 - 12.00
    • Japoński
      12.00 - 14.00
    • Zajęcia indywidualne
      14.10 - 16.00
    poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
    16.30
    Chiński
    Poziom A0
    16.45
    18.15
    Klaudyna/Li Huan
    17.00
    17.30
    18.00
    18.30
    Chiński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Kasia/Zhang You
    Chiński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Klaudyna/Li Huan
    Chiński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Kasia/Zhang You

    Chiński
    Poziom B2 Chiński biznesowy
    18.30
    20.00
    Zhou Lin
    Chiński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Zhou Lin

    Chiński
    Poziom A0+
    18.30
    20.00
    Kasia/Li Huan
    19.00
    19.30

    poniedziałek

    • Chiński
      18.30 - 20.00

    wtorek

    • Chiński
      18.30 - 20.00

    środa

    • Chiński
      18.30 - 20.00
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    czwartek

    • Chiński
      18.30 - 20.00
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    piątek

    • Chiński
      16.45 - 18.15
    poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
    16.30
    Chiński HSK
    HSK 2 (A1)
    16.45
    18.15
    Klaudyna Bielińska
    17.00
    17.30
    18.00
    18.30
    Chiński HSK
    HSK 3 (A2/B1)
    18.30
    20.00
    Zhou Lin
    Chiński HSK
    HSK 4 (B1/B2)
    18.30
    20.00
    Zhou Lin
    19.00
    19.30

    środa

    • Chiński HSK
      18.30 - 20.00

    piątek

    • Chiński HSK
      16.45 - 18.15
    • Chiński HSK
      18.30 - 20.00
    poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
    12.00
    Japoński
    Poziom A1+
    12.00
    14.00
    Yuki
    12.30
    13.00
    13.30
    14.00
    14.30
    15.00
    15.30
    16.00
    16.30
    Japoński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Marianna
    17.00
    17.30
    18.00
    18.30
    Japoński
    Poziom A2
    18.30
    20.00
    Marianna
    Japoński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Marianna
    19.00
    19.30

    wtorek

    • Japoński
      18.30 - 20.00

    piątek

    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    sobota

    • Japoński
      12.00 - 14.00
    poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
    16.00
    Dziecięce
    Dzieci 5-6 lat, chiński A1
    16.00
    17.00
    Kasia/Zhang You
    16.30
    Dziecięce
    Młodzież, chiński A2
    16.45
    18.15
    Zhou Lin
    Dziecięce
    Dzieci, 8-9 lat, chiński A1
    16.50
    17.35
    Klaudyna/ Zhang You
    17.00
    17.30
    18.00

    poniedziałek

    • Dziecięce
      16.45 - 18.15

    wtorek

    • Dziecięce
      16.50 - 17.35

    środa

    • Dziecięce
      16.00 - 17.00
    poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota
    08.30
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    08.30
    12.00
    Yuki
    09.00
    09.30
    10.00
    Zajęcia indywidualne
    Chiński
    10.00
    16.30
    Zhang You

    Zajęcia indywidualne
    Chiński
    10.00
    18.15
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    10.00
    18.15
    Marianna
    10.30
    11.00
    11.30
    12.00
    Zajęcia indywidualne
    Chiński
    12.00
    16.45
    Zhou Lin / Zhang You
    12.30
    13.00
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    13.00
    16.30
    Marianna
    13.30
    14.00
    Zajęcia indywidualne
    Japoński
    14.10
    16.00
    Yuki
    14.30
    15.00
    15.30
    16.00
    16.30
    17.00
    17.30
    18.00

    poniedziałek

    • Zajęcia indywidualne
      12.00 - 16.45

    wtorek

    • Zajęcia indywidualne
      10.00 - 16.30
    • Zajęcia indywidualne
      10.00 - 18.15

    środa

    • Zajęcia indywidualne
      10.00 - 18.15

    piątek

    • Zajęcia indywidualne
      13.00 - 16.30

    sobota

    • Zajęcia indywidualne
      08.30 - 12.00
    • Zajęcia indywidualne
      14.10 - 16.00
    No events available!

    * Mandarynka zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w grafiku.

  • Jak się zapisać na zajęcia?