Plan zajęć

  • Grafik zajęć na rok akademicki 2017/18

    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    09.00
    Chiński
    Indywidualne
    09.00
    14.45
    Hansol
    Japoński
    Indywidualne
    09.00
    11.45
    Yuki
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    Chiński
    Indywidualne
    10.00
    15.00
    Hansol
    Chiński
    Indywidualne
    10.00
    16.30
    Li Huan
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Hansol
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    15.15
    Li Huan
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Li Huan
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Hansol
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    Japoński
    Poziom A2
    12.00
    14.00
    Yuki
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    Japoński
    Indywidualne
    14.15
    16.00
    Yuki
    14.30
    14.45
    Dziecięce
    Chiński, 9-10 lat, A1+
    14.50
    15.50
    Klaudyna Zhang Jian
    15.00
    Dziecięce
    Chiński, 6-8 lat
    15.00
    16.00
    Zhang Jian
    15.15
    15.30
    Dziecięce
    Młodzież, chiński A1+
    15.30
    16.30
    Li Huan
    15.45
    16.00
    Dziecięce
    Dzieci 5-7 lat, chiński A1
    16.10
    17.10
    Klaudyna Zhang Jian
    Dziecięce
    Chiński - indywidualne, 3-5 lat
    16.10
    17.10
    Zhang Jian
    16.15
    16.30
    16.45
    Chiński
    HSK 2/3
    16.45
    18.15
    Hansol
    Dziecięce
    Młodzież, chiński A2
    16.45
    18.15
    Li Huan
    Japoński
    Poziom A2+
    16.45
    18.15
    Marianna
    Japoński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Marianna
    Chiński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Li Huan
    Koreański
    Poziom A0 - nowa grupa
    16.45
    18.15
    Hansol
    Japoński
    Poziom A1+
    16.45
    18.15
    Marianna
    Chiński
    HSK 3/4
    16.45
    18.15
    Li Huan
    17.00
    17.15
    Dziecięce
    Dzieci, 8-10 lat, chiński A1
    17.15
    18.15
    Klaudyna Zhang Jian
    Dziecięce
    Chiński A0, 8-10 lat, nowa grupa
    17.15
    18.15
    Zhang Jian
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Chiński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Hansol
    Chiński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Klaudyna
    Japoński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Marianna
    Chiński
    Poziom B2 Chiński biznesowy
    18.30
    20.00
    Zhang Jian
    Japoński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Marianna
    Chiński
    Poziom B1
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Hansol
    Japoński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Marianna
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    poniedziałek sala I

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    poniedziałek sala II

    • Chiński
      12.00 - 15.15
    • Dziecięce
      15.30 - 16.30
    • Dziecięce
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    wtorek sala I

    • Chiński
      09.00 - 14.45
    • Dziecięce
      14.50 - 15.50
    • Dziecięce
      16.10 - 17.10
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    wtorek sala II

    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    środa sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    środa sala II

    • Chiński
      10.00 - 15.00
    • Dziecięce
      15.00 - 16.00
    • Dziecięce
      16.10 - 17.10
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    czwartek sala I

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    czwartek sala II

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • 16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    piątek sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    piątek sala II

    • Chiński
      10.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15

    sobota

    • Japoński
      09.00 - 11.45
    • Japoński
      12.00 - 14.00
    • Japoński
      14.15 - 16.00
    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    09.00
    Chiński
    Indywidualne
    09.00
    14.45
    Hansol
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    Chiński
    Indywidualne
    10.00
    15.00
    Hansol
    Chiński
    Indywidualne
    10.00
    16.30
    Li Huan
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Hansol
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    15.15
    Li Huan
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Li Huan
    Chiński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Hansol
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    Chiński
    HSK 2/3
    16.45
    18.15
    Hansol
    Chiński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Li Huan
    Chiński
    HSK 3/4
    16.45
    18.15
    Li Huan
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Chiński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Hansol
    Chiński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Klaudyna
    Chiński
    Poziom B2 Chiński biznesowy
    18.30
    20.00
    Zhang Jian
    Chiński
    Poziom B1
    18.30
    20.00
    Li Huan
    Chiński
    Poziom A1+
    18.30
    20.00
    Hansol
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    poniedziałek sala I

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    poniedziałek sala II

    • Chiński
      12.00 - 15.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    wtorek sala I

    • Chiński
      09.00 - 14.45
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    środa sala I

    • Chiński
      18.30 - 20.00

    środa sala II

    • Chiński
      10.00 - 15.00

    czwartek sala I

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    czwartek sala II

    • Chiński
      12.00 - 16.30
    • Chiński
      18.30 - 20.00

    piątek sala II

    • Chiński
      10.00 - 16.30
    • Chiński
      16.45 - 18.15
    No event hours available!
    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    09.00
    Japoński
    Indywidualne
    09.00
    11.45
    Yuki
    09.15
    09.30
    09.45
    10.00
    10.15
    10.30
    10.45
    11.00
    11.15
    11.30
    11.45
    12.00
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    Japoński
    Indywidualne
    12.00
    16.30
    Marianna
    Japoński
    Poziom A2
    12.00
    14.00
    Yuki
    12.15
    12.30
    12.45
    13.00
    13.15
    13.30
    13.45
    14.00
    14.15
    Japoński
    Indywidualne
    14.15
    16.00
    Yuki
    14.30
    14.45
    15.00
    15.15
    15.30
    15.45
    16.00
    16.15
    16.30
    16.45
    Japoński
    Poziom A2+
    16.45
    18.15
    Marianna
    Japoński
    Poziom A1
    16.45
    18.15
    Marianna
    Japoński
    Poziom A1+
    16.45
    18.15
    Marianna
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00
    18.15
    18.30
    Japoński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Marianna
    Japoński
    Poziom A0 - nowa grupa
    18.30
    20.00
    Marianna
    Japoński
    Poziom A1
    18.30
    20.00
    Marianna
    18.45
    19.00
    19.15
    19.30
    19.45

    wtorek sala II

    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    środa sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • Japoński
      16.45 - 18.15

    środa sala II

    • Japoński
      18.30 - 20.00

    piątek sala I

    • Japoński
      12.00 - 16.30
    • Japoński
      16.45 - 18.15
    • Japoński
      18.30 - 20.00

    sobota

    • Japoński
      09.00 - 11.45
    • Japoński
      12.00 - 14.00
    • Japoński
      14.15 - 16.00
    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    16.45
    Koreański
    Poziom A0 - nowa grupa
    16.45
    18.15
    Hansol
    17.00
    17.15
    17.30
    17.45
    18.00

    czwartek sala II

    poniedziałek sala I poniedziałek sala II wtorek sala I wtorek sala II środa sala I środa sala II czwartek sala I czwartek sala II piątek sala I piątek sala II sobota
    14.45
    Dziecięce
    Chiński, 9-10 lat, A1+
    14.50
    15.50
    Klaudyna Zhang Jian
    15.00
    Dziecięce
    Chiński, 6-8 lat
    15.00
    16.00
    Zhang Jian
    15.15
    15.30
    Dziecięce
    Młodzież, chiński A1+
    15.30
    16.30
    Li Huan
    15.45
    16.00
    Dziecięce
    Dzieci 5-7 lat, chiński A1
    16.10
    17.10
    Klaudyna Zhang Jian
    Dziecięce
    Chiński - indywidualne, 3-5 lat
    16.10
    17.10
    Zhang Jian
    16.15
    16.30
    16.45
    Dziecięce
    Młodzież, chiński A2
    16.45
    18.15
    Li Huan
    17.00
    17.15
    Dziecięce
    Dzieci, 8-10 lat, chiński A1
    17.15
    18.15
    Klaudyna Zhang Jian
    Dziecięce
    Chiński A0, 8-10 lat, nowa grupa
    17.15
    18.15
    Zhang Jian
    17.30
    17.45
    18.00

    poniedziałek sala II

    • Dziecięce
      15.30 - 16.30
    • Dziecięce
      16.45 - 18.15

    wtorek sala I

    • Dziecięce
      14.50 - 15.50
    • Dziecięce
      16.10 - 17.10
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15

    środa sala II

    • Dziecięce
      15.00 - 16.00
    • Dziecięce
      16.10 - 17.10
    • Dziecięce
      17.15 - 18.15
    No event hours available!
    No events available!

    * Mandarynka zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w grafiku.

  • Jak się zapisać na zajęcia?